استاد رائفی پور   به صورت اجمالی به واقعیت هایی از 8 سال جنگ جهان تنها با یک کشور پرداخته اند. در این کلیپ با استناد به مدارک تماماً غربی به کمک هزینه های میلیاردی، نظامی، اطلاعاتی و .... کشورهایی همچون: فرانسه، انگلیس، آلمان، مصر، کویت، اردن، عربستان، آمریکا، ایتالیا، شوروی، ژاپن، ترکیه، لبنان، اسرائیل (کشورهای انتخاب شده از کل جهان به استثنای سوریه) پرداخته اند. باید اشاره شود تنها کمک مالی عربستان و کویت به عراق برابر 60 میلیارد دلار آن هم  در 30 سال پیش میباشد هر چند نمی توان از کمک های تسلیحاتی فرانسه و شیمیایی آلمان چشم پوشی کرد. همچنین خواهید فهمید به علت پایداری رزمندگان ایرانی در اواخر جنگ فرانسه طرح اهدای یک بمب اتم به عراق را تحت بررسی قرار داده بود. پس از شندین قدری از این کلیپ آرزو خواهید کرد که ای کاش هرگز تمام نشود. این کلیپ گوشه ای ناچیز از 8 سال دلاوری رزمندگان ایرانی را به شما یاد آوری میکند و این حقی است از شهدا بر گردن ما تا با زنده کردن یاد آنان از جانفشانی هایشان تقدیر به عمل آوریم و عاجزانه تقاضا دارم آخرین حلقه از این زنجیر نباشید، تا از این پس هیچ ایرانی نگوید جنگ عراق بر علیه ایران، بلکه بگوید جنگ جهان علیه ایران


 دانلود فایل صوتی  ناگفته هایی از 8 سال جنگ با ایران، توسط استاد رائفی پور

 (التماس دعا)

 

بیشتر با ما باشید: 

احادیث (فضیلت انواع عطر و انگشتر، روش دعا کردن، فضیلت انفاق و یتیم نوازی و ...)

گزیده برترین اخبار (سیاسی – مذهبی) موشک های آماده شلیک ایران، انگیزه پیامبر از ازدواج های متعدد، مدارک زیارت عاشورا، بهائیان در ایران چه کردند، درد دل با امام زمان، تحریف های تاریخی درباره حضرت عباس، کشتار 9 میلیون ایرانی، سریال عمر...)

استفتائات مراجع (مسائل جنسی، آرایش بانوان و ...)

تصاویر مذهبی (گوشی ای از عظمت خداوند، تصاویر حج و کربلا، جزئیات ساخت ضریح امام حسین، قدر دانی مردم غزه از ایران و ...)

داستان (داستانهای بحارالانوار، داستان های شگفت انگیز زیارت عاشورا،عشق یعنی چه و ...)

دعا (دعای جوشن کبیر و عرفه، چرا دعای ما به اجابت نمیرید؟ دعای مخصوص شب جمعه و ...)

صوت (سخنرانی های استاد رائفی پور شامل: اثبات تشیع، حقوق زن در اسلام، ناگفته های 8 سال جنگ، نقش ایران در نابودی اسرائیل، جایگاه ایران و .....) 

نرم افزار (اثبات تشیع از کتب برادران اهل سنت، زیارت عاشورا، نرم افزار تعبیر خواب و ...) 

کتب مذهبی - (اصول کافی، نهج البلاغه، سوگنامه کربلا، ، مکارم اخلاق، سنن النبی، من لا یحضر الفقیه، منتهی الامال، صحیفه سجادیه و ....) 

نماز (فضیلت و خواص سوره ها) 

فیلم (نزدیک بودن ظهور، سخنررانی های استاد رائفی پور، فضیلت نماز اول وقت و ...)

یهود شناسی

سیاسی (فراماسونری در ایران و ...)