فضیلت نماز اول وقت+ فیلم

به شخصه زمانی که سعادت زیارت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) نصیبم شده بود در حرم این بزرگوار به قبر آیت الله بهجت که رسیدم بر روی سنگ قبرشان برگه هایی شامل گزیده ی سخنان ایشان قرار داشت که یکی از آنان به این صورت بود:

دنیا میخواهید نماز اول وقت بخوانید، آخرت میخواهید نماز اول وقت بخوانید.

(لازم به ذکر است که منظور آیت الله بهجت از مطلق نماز، تنها مقید بودن به نماز اول وقت است).

حال که صحبت از کریمه اهل بیت نور چشممان خانم حضرت فاطمه معصومه(س) به میان آمد لازم دیدم داستانی کوچک از مقام ایشان را برای شما شرح دهم. 

در سالیان دور حدود (70-80 سال پیش) در قم خشک سالی بی سابقه ای رخ داده بود که نزدیک بود مردم قم هلاک شوند، لذا علما تصمیم را بر این گرفتند که برگزیدگانشان 3 روز در حرم به عبادت پرداخته و از آن بزرگوار طلب نزول باران کنند.

در شب آخر یکی از 3 نفر در عالم رویا میبیند که خدمت یکی از مراجع اعظام درگذشته رسیده و او میگوید: برای چه در حرم هستید؟ آن شخص پاسخ میدهد که خشکسالی و جان مردم را تهدید میکند.

آن عالم بزرگوار در جواب میگوید: این را که از ما هم میتوانستید بخواهید! اگر شفاعت کل گنهکاران عالم را میخواهید به ایشان(حضرت معصومه(س)) متوسل شوید.

بله به درستی که خود به شخصه کرامات فراوانی را از این بزگوار دیده و حوائج بساری را زیر نظر لطفشان دریافت کرده ام، لذا به همه توصیه میکنم برای اجابت دعا به کریمه اهل بیت مراجعه کرده و از ایشان طلب شفاعت کنند.

و همچنین به یاد داشته باشید در صورتی که معرفت به مقام این بزرگوار داشته باشد بر طبق روایات پاداش زیارت این بانوی بزرگوار بهشت است.

 

دانلود فیلم فضیلت نماز اول وقت از زبان  آیت الله بهجت

 (التماس دعا)

 

بیشتر با ما باشید:

احادیث (فضیلت انواع عطر و انگشتر، روش دعا کردن، فضیلت انفاق و یتیم نوازی و ...)

گزیده برترین اخبار (سیاسی – مذهبی) موشک های آماده شلیک ایران، انگیزه پیامبر از ازدواج های متعدد، مدارک زیارت عاشورا، بهائیان در ایران چه کردند، درد دل با امام زمان، تحریف های تاریخی درباره حضرت عباس، کشتار 9 میلیون ایرانی، سریال عمر...)

استفتائات مراجع (مسائل جنسی، آرایش بانوان و ...)

تصاویر مذهبی (گوشی ای از عظمت خداوند، تصاویر حج و کربلا، جزئیات ساخت ضریح امام حسین، قدر دانی مردم غزه از ایران و ...)

داستان (داستانهای بحارالانوار، داستان های شگفت انگیز زیارت عاشورا،عشق یعنی چه و ...) 

دعا (دعای جوشن کبیر و عرفه، چرا دعای ما به اجابت نمیرید؟ دعای مخصوص شب جمعه و ...)

صوت (سخنرانی های استاد رائفی پور شامل: اثبات تشیع، حقوق زن در اسلام، ناگفته های 8 سال جنگ، نقش ایران در نابودی اسرائیل، جایگاه ایران و .....) 

نرم افزار (اثبات تشیع از کتب برادران اهل سنت، زیارت عاشورا، نرم افزار تعبیر خواب و ...)

کتب مذهبی - (اصول کافی، نهج البلاغه، سوگنامه کربلا، ، مکارم اخلاق، سنن النبی، من لا یحضر الفقیه، منتهی الامال، صحیفه سجادیه و ....)

نماز (فضیلت و خواص سوره ها)

فیلم (نزدیک بودن ظهور، سخنررانی های استاد رائفی پور، فضیلت نماز اول وقت و ...) 

یهود شناسی 

سیاسی (فراماسونری در ایران و ...) 

/ 0 نظر / 6 بازدید