عکسی که روزنامه اسرائیلی منتشر کرد

به گزارش مشرق به نقل از ابنا ، با گذشت سه روز از روز جهانی قدس امسال، روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارنوت، تصویری را منتشر کرد که در آن، گروهی از جوانان حزب الله در مقابل مقر نظامیان رژیم صهیونیستی در نزدیکی مرز لبنان، سرگرم نصب بنری هستند که روی آن جمله" نحن قادمون" نقش بسته است.

در این بنر، تصویری از قدس که نیروهای حزب الله به سوی آن در حرکت هستند، دیده می شود و در کنار آن، جمله "نحن قادمون" به معنی ما می آییم، به زبان های عربی و عبری نوشته شده است.

پرچم حزب الله در روز قدس

روزنامه یدیعوت آحارنوت، با تیتر "حزب الله خواهد آمد" به سران رژیم صهیونیستی هشدار داده است که آنها هنوز به فکر انتقام از اسرائیل هستند و اگر نابود نشوند، به قدس خواهند آمد.

این بنر در مزارع شبعا و در مقابل چشمان نظامیان صهیونیستی مستقر در مقر مقابل تپه نصب شده و جالب آنکه سربازان هندی سازمان ملل نیز برای نصب آن به جوانان حزب الله کمک می کنند.

 

منبع: مشرق

 

بیشتر با ما باشید:

احادیث (فضیلت انواع عطر و انگشتر، روش دعا کردن، فضیلت انفاق و یتیم نوازی و ...)

گزیده برترین اخبار (سیاسی – مذهبی) موشک های آماده شلیک ایران، انگیزه پیامبر از ازدواج های متعدد، مدارک زیارت عاشورا، بهائیان در ایران چه کردند، درد دل با امام زمان، تحریف های تاریخی درباره حضرت عباس، کشتار 9 میلیون ایرانی، سریال عمر...)

استفتائات مراجع (مسائل جنسی، آرایش بانوان و ...)

تصاویر مذهبی (گوشی ای از عظمت خداوند، تصاویر حج و کربلا، جزئیات ساخت ضریح امام حسین، قدر دانی مردم غزه از ایران و ...)

داستان (داستانهای بحارالانوار، داستان های شگفت انگیز زیارت عاشورا،عشق یعنی چه و ...)

دعا (دعای جوشن کبیر و عرفه، چرا دعای ما به اجابت نمیرید؟ دعای مخصوص شب جمعه و ...) 

صوت (سخنرانی های استاد رائفی پور شامل: اثبات تشیع، حقوق زن در اسلام، ناگفته های 8 سال جنگ، نقش ایران در نابودی اسرائیل، جایگاه ایران و .....)

نرم افزار (اثبات تشیع از کتب برادران اهل سنت، زیارت عاشورا، نرم افزار تعبیر خواب و ...)

کتب مذهبی - (اصول کافی، نهج البلاغه، سوگنامه کربلا، ، مکارم اخلاق، سنن النبی، من لا یحضر الفقیه، منتهی الامال، صحیفه سجادیه و ....) 

نماز (فضیلت و خواص سوره ها)

فیلم (نزدیک بودن ظهور، سخنررانی های استاد رائفی پور، فضیلت نماز اول وقت و ...)

یهود شناسی

سیاسی (فراماسونری در ایران و ...)

/ 0 نظر / 51 بازدید