گسترش تبلیغات علیه اسلام در آمریکا + عکس

به گزارش مشرق، پاملا گلر با ارائه یک آگهی به شدت مناقشه برانگیز به اداره حمل و نقل مترو واشنگتن درصدد ادامه کارزار خود بر ضد مسلمانان است.

بودجه این آگهی جدید از سوی گروه "ابتکار عمل دفاع از آزادی آمریکایی" تامین شده که ریاست آن را پاملا گلر بر عهده دارد. آگهی مزبور، مرکز تجارت جهانی را در یازدهم سپتامبر سال 2001 در کنار آیاتی بحث‌ برانگیز از قرآن نشان می‌دهد:

 


 

مشرکان را هرجا یافتید به قتل رسانید (سوره توبه؛ آیه 5)

کسانی که به آیات ما کافر شدند، به زودی آنها را در آتش وارد می‌کنیم؛ هرگاه پوست تنشان بریان شود و بسوزد؛ پوست‌های دیگری به جای آن قرار می‌دهیم تا کیفر الهی را بچشند. (سوره نساء؛ آیه 56)


گلر  که به نحو بارزی در گزارش "مرکز مطالعاتی پیشرفت آمریکا" پیرامون اسلام هراسی در ایالات متحده از وی یاد شده است - در وبلاگ خود، انگیزه این آگهی جدید را این گونه تشریح می‌کند: 

«با استناد به قرآن، آیا واقعا چنین سرنوشتی در انتظار ماست؟ من معتقدم که این طرحی بی‌نظیر است. گروه ابتکار عمل دفاع از آزادی آمریکایی، از شیوه مورد استفاده حماس و شورای روابط اسلامی آمریکایی در کارزار تبلیغاتی جدید خود بهره جسته است. در این جا، تبلیغی که ما به اداره حمل و نقل متروی شهر واشنگتن ارائه کرده‌ایم، را مشاهده می‌کنید، من قصد دارم تا از حماس و شورای روابط اسلامی آمریکایی تشکر کنم. این روشی عالی برای آگاه ساختن میلیون‌ها آمریکایی از ماهیت قرآن است. امیدواریم که بتوانیم تمامی آیاتی که خواستار جهاد شده است را [به همین شکل] به نمایش درآوریم.»

 

آگهی جدید گلر، واکنش مستقیم به تبلیغ شورای روابط اسلامی-آمریکایی است. در تبلیغات این شورا، زن جوان و محجبه‌ای در کنار آیه زیر ترسیم شده است: «مدارا کن و عذرشان را بپذیر و به عدالت دعوت کن و از جاهلان روی بگردان» [سوره اعراف؛ آیه 199].

 

این آگهی جدید بیانگر دور جدیدی از جنگ تبلیغاتی فزاینده میان گلر و گروه‌های مذهبی مختلف است. در حالی که شورای روابط اسلامی آمریکایی در شهر نیویورک نیز تبلیغاتی در واکنش به آگهی‌های گلر  که در آن مسلمانان را وحشی خوانده بود - به نمایش گذاشته است، ولی گروه ابتکار عمل دفاع از آزادی آمریکایی تاکنون تنها در شهر واشنگتن دی‌سی نسبت به چنین تبلیغاتی از خود واکنش نشان داده است.

 

منبع: باراک اوباما

 

بیشتر با ما باشید: 

احادیث (فضیلت انواع عطر و انگشتر، روش دعا کردن، فضیلت انفاق و یتیم نوازی و ...)

گزیده برترین اخبار (سیاسی – مذهبی) موشک های آماده شلیک ایران، انگیزه پیامبر از ازدواج های متعدد، مدارک زیارت عاشورا، بهائیان در ایران چه کردند، درد دل با امام زمان، تحریف های تاریخی درباره حضرت عباس، کشتار 9 میلیون ایرانی، سریال عمر...)

استفتائات مراجع (مسائل جنسی، آرایش بانوان و ...)

تصاویر مذهبی (گوشی ای از عظمت خداوند، تصاویر حج و کربلا، جزئیات ساخت ضریح امام حسین، قدر دانی مردم غزه از ایران و ...)

داستان (داستانهای بحارالانوار، داستان های شگفت انگیز زیارت عاشورا،عشق یعنی چه و ...)

دعا (دعای جوشن کبیر و عرفه، چرا دعای ما به اجابت نمیرید؟ دعای مخصوص شب جمعه و ...)

صوت (سخنرانی های استاد رائفی پور شامل: اثبات تشیع، اثبات شهادت حضرت فاطمه(س)، حقوق زن در اسلام، ناگفته های 8 سال جنگ، نقش ایران در نابودی اسرائیل، جایگاه ایران و .....) 

نرم افزار (اثبات تشیع از کتب برادران اهل سنت، زیارت عاشورا، نرم افزار تعبیر خواب و ...) 

کتب مذهبی - (اصول کافی، نهج البلاغه، سوگنامه کربلا، ، مکارم اخلاق، سنن النبی، من لا یحضر الفقیه، منتهی الامال، صحیفه سجادیه و ....) 

نماز (فضیلت و خواص سوره ها) 

فیلم (نزدیک بودن ظهور، سخنررانی های استاد رائفی پور، فضیلت نماز اول وقت و ...)

یهود شناسی

سیاسی (فراماسونری در ایران و ...)

/ 0 نظر / 9 بازدید